Náš sbor

Náš sbor v současnosti čítá 83 členů včetně dětí. Počet to není malý, ale přesto se sbor občas potýká s nedostatkem těch činných členů.

Každoročně se účastníeme několik soutěží v Požárním sportu.

Po několikaleté odmlce budeme zase v roce 2016 pomáhat při pořádání okresního kola v požárním sportu v Turnově.

Každý rok připravujeme spoustu jiných akcí pro naše členy.

Jsou to společenské akce, kdy pro naše členy a jejich rodinné příslušníky a přátele, i přátele sboru pořádáme "Hasičský večer", nebo zajímavý výlet po krásách našich krajů.

Pro nejmenší pak pořádáme "Rozloučení s prázdninami" nebo "Mikulášskou besídku".

Poděkování

Je naší povinností na těchto stránkách poděkovat všem členům, jejich rodinným příslušníkům, ostatním občanům obce za spolupráci a Obecnímu úřadu na Hrubé Skále za jeho náklonnost a poskytnuté finanční podpory, bez nichž by se řada shora uvedených akcí nikdy neuskutečnila. Děkujeme a těšíme se, že tato vzájemná spolupráce bude pokračovat i do příštích let.